    • GRANDSTREAM-12V/5A RPS-60W-B PSU
    GeriGRANDSTREAM GXW4248 V2
    İleriGRANDSTREAM-54V/5.6A RPS-30...
    GRANDSTREAM-12V/5A RPS-60W-B PSU resmi
    gönderim hariç
    Stok Kodu: GS-RPS-60W
    Teknik Özellikler
    • Giriş Voltajı: 100–240V AC, 50/60Hz
    • Çıkış Voltajı: 12V DC
    • Çıkış Akımı: 5A
    • Güç Kapasitesi: 60W